Prázdninová zkouška se vzpomínkami

O víkendu 17.-19.  července se po dlouhé době sešli na společných nácvicích členové ze souboru Rožínka a tentokrát jim přístřeší poskytl rožínecký zámek.

Od pátku jsme se věnovali zdokonalování zpěvu a tance. Pomalu jsme plánovali, jaký uskutečníme vánoční koncert.

Celý víkend byl naplněný pracovní atmosférou, kterou jsme si odlehčili vzpomínkami na proběhlá soustředění. Došlo tak na ranní rozcvičku, odpolední hry i noční stezku odvahy. V sobotu jsme si mezi deštěm zvládli i opéct párky.

Víkend rychle uběhl a my se těšíme na další naplánované zkoušky, protože věříme, že už tak dlouhou pauzu nikdy nebudeme mít.

Veselokopecký jarmark rozpálený

20. července jsme vyjeli na tradiční prázdninové vystoupení na Veselém Kopci. Po týdenním soustředění, na kterém jsme zažívali opravdovou zimu a využívali teplé mikiny, jsme předpovědi počasí nechtěli věřit – ještě ráno nám ukazovala mrholení, déšť, ale teplo! Byli jsme připravení na všechny možné varianty, ale opravdové tropické teploty jsme nečekali. Pokračovat ve čtení „Veselokopecký jarmark rozpálený“

Lék byl účinný

Poslední „nácvičný den“ u nás bývá tradiční – pilujeme, docvičujeme a chystáme vše na vystoupení, které nás čeká na Veselém Kopci.

Nebylo tomu jinak ani letos, jen jsme se během dne dozvěděli, že se podařilo vyrobit zázračný lék a náš návštěvník z budoucnosti byl vyléčen. S ním i všechno ohrožené lidstvo. Máme opravdu radost, že jsme k takovému zázraku mohli pomoci právě my.

Nyní už máme před sebou jen naše závěrečné vystoupení, kde nás všechny můžete vidět v sobotu 20. 7. v 13:30 a 14:30 h. Přijďte se podívat.